Eğitim Takvimi

By on 10-27-2014 in Anasayfa

Eğitim Takvimi


YAKLAŞAN EĞİTİMLER

 

 

 

 

 

 

 

BİOENERJİ EĞİTİM İÇERİĞi

Bu eğitimde neler var?

Bioenerji insan vücudunda ve canlı türlerinde var olan doğal bir enerjidir. Yaratılıştan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Bioenerji, vücudu bir bütün olarak ele alıp rahatsızlıkların şifasında kullanılır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi bir bakıma vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır.

Yaşadığımız ortamda; yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon, yaşam sevinci ve tam sağlık için, bioenerji dengemizin mükemmel olması gerekmektedir.

Sinir sistemimiz, doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmış olduğundan, dengenin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. Ne yazık ki, yaşadığımız ortam (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız (aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir. Bu aşamada; bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralma, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikayetler belirmeye başlar. Meydana gelen bu rahatsızlıkların ana nedeni, vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır.

Bioenerji tedavisi, yaşamadan inanması imkansız mucize bir tedavidir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz.

HANGİ TÜR RAHATSIZLIKLARDA BİOENERJİ TERAPİSİ UYGULANIR?

Bioenerji tedavisi; bioenerji ilmine vakıf olan, yeterlilik kazanmış kişi (bioenerjist) tarafından tedaviye kabul edilen birey üzerine uygulanan çok ileri, son derece modern bir yöntemdir. Bioenerji tıbbı, tıbbın diğer ihtisas şubeleriyle ve tahlil laboratuarları, manyetik görüntüleme merkezleriyle diyalog içinde, hepsiyle gereğinde danışma ve yardımlaşma suretiyle çalışmaktadır.

Baş Ağrıları tedavisi

Migren tedavisi

Psikolojik Baş Ağrıları

Sırt ve Boyun Ağrıları

Bel Ağrıları tedavisi

Romatizmal Ağrılar

Muhtelif Eklem Ağrıları

Omuz ve Kol Ağrısı

Kronik (Sürekli) Yorgunluk

Tümör tedavisi

Guatr tedavisi

Solunum Sistemi Rahatsızlıkları

Hormonal Bozukluklar

Salgı Bezi Bozuklukları

Kısmi Felç tedavisi

Kısmi Kas Güçsüzlükleri

Ellerde Kavrama ve Tutma Zorluğu

Akciğer rahatsızlığı

Eklem Romatizması

Faranjit tedavisi

Halsizlik – güçsüzlük

Hazımsızlık tedavisi

Korku tedavisi

Kolit – Kolon

Prostat tedavisi

Kas Hastalıkları

Kalp Rahatsızlıkları

Baş dönmesi

Konsantrasyon bozukluğu

Bel Fıtığı tedavisi

El ve Ayaklarda Terleme

Nörolojik Rahatsızlıklar

Unutkanlık

Denge Bozukluğu

Sindirim Sistemi

Mide Rahatsızlıkları

Ülser

Gastrit

Cinsel Rahatsızlıklar

Kısırlık ( Kadın )

Kısırlık ( Erkek )

Menopoza Bağlı Şikayetler

Sıcak Basması

Kireçlenme

Diz Kapağı Yırtığı ve Sıvı Kaybı

Strese Bağlı Şikayetler

Uykusuzluk

İdrarda yanma, kaşıntı

Depresyon

Sinirlilik

Aşırı Heyecan

Çarpıntı

Dikkat Dağınıklığı

Panik Atak

Adet sancıları

Troid

Siyatik Lumbago

Çeşitli Cilt Rahatsızlıkları

Endişe, kaygı

Bağışıklık sisteminin kuvvetlendirilmesi

Bel-Boyun-Sırt ağrılar

1 Seans yaklaşık 60 dk. sürmektedir.

Bioenerji tıbbında asla bölgesel tedavi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle bioenerjiste müracaat etmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı daima VÜCUDUN BÜTÜNÜNE terapi yapar.

Şifa alan, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir. Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa süreci devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.

BİOENERJİ TERAPİSİ NASIL UYGULANIR?

Bioenerjist kozmik bir mercek görevi yaparak; kozmik bioenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak tedavi edeceği kişinin bedenine 20-30 uzaktan aktarmaktadır.

Bioenerji uzmanı, kainattaki enerji frekanslarını alıp uygun formlarda yansıtan uydu cihazı gibidir. İzlediğimiz tv’lerin yayın görüntü ses dalgaları heryerde mevcuttur; ama onu dönüştürecek ve televizyona yansıtacak bir cihaz olmadan asla farkına varamayız. Bİoenerji uygulaması; cihaz, alet ve ilaç kullanılmadan yapılır. Bioenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna el değdirmeyerek pozitif enerjiyi hastanın bedenine gönderir. Enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılmaları sağlanır. Böylece vücut, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir. Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır. Hissedip yaşayarak “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur. Kesin bilmek halidir. Bioenerji inanç sistemiyle çalışmaz. İnanmasanız bile şifalanma gerçekleşir.

ÖNEMLİ NOT:

Bioenerji uygulaması teşhis ya da tedavi uygulaması olmayıp; vücudun, enerji bedenin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tedavi iddiasında bulunamaz. Söz ya da garanti veremez. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Katılım Şartları

Herkes katılabilir.

Program

Yaşamenerji (Bioenerji) sistemi, onun ayarlaması ve yönetimi.

Bioteşhis.

Biotedavi.

Negatif enerjiden korunma; (bioteşhisçi iş emniyeti).

Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemleri.

Auranın Negatif enerjiden temizlemesi.

Bioenerjinin (yaşamenerjinin) yenilemesi.

Meridyenlerin aktivleşmesi ve normale dönmesi.

Pozitif enerji dengesinin yenilenmesi.

Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçme, güçlendirme ve aktarma.

Enerjiyi ellerde presleme, yoğunlaştırma ve mercekleme (10 – 50 cm uzaktan).

Şaman, Prana ve Sufi Nefes teknikleri.

Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stilleri.

Uzaktan bioenerji yapabilme/gönderebilme yöntemleri.

Bioenerji şifa akımını; kendi beden katmanlarınıza da şarj etme, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalma.

Kendi rahatsızlıklarınız üzerinde uygulama yöntemleri.

Katılımcı sayısı sınırlıdır.

Lütfen randevu alınız.

Eğitim fiyatına KDV dahil değildir.Eğtim Ücreti 1,313 ₺

Kayıt İçin Lütfen Tıklayınız

BİOENERJİ UZMANI OĞAN GÜNEŞ
+90 535 490 00 59

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Simya Değişim » Bioenerji Eğitimi - […] eğitimde neler var? Bioenerji insan vücudunda ve canlı türlerinde var olan doğal bir enerjidir. Yaratılıştan bütün […]

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir