Makaleler

By on 9-27-2014 in Anasayfa

Makaleler

BİOENERJİ ve BİOENERJİST NEDİR / NE DEĞİLDİR ?

Biyoenerji Seansı

Bioenerjı yaşam enerjisi olup,evrende kimsenin tekelinde olmıyan bir enerji türüdür, Bu enerjiyi diğer canlılara aktarana bıoenerjıst denır.Bıoenerjıst enerjiye uyumlanmıs yani enerjiyi alıp aktara bilen kişidir. Bıoenerjı dualarla yapılmamaktadır.Dualarında bır gücü olup onu yapıp uygulıyanlara bıoenerjıst denmez. Bıoenerjıst ınsanların uzerıne cıkıp seans yapmaz,bıoenerjıst veya uzmanlar 15 veya 20 cm uzaklıkta veya daha fazla uzaklıktan enerjı uygular.Insanların uzerıne çıkılıp verılen pozlar hıpnozcuların tanıtım ıcın yaptıkları bır gösteridir,bu gösteri hastayı iyleştirmez ve kaşık çatal bukmeklede hastalar iyleşmez. Bizler sonsuz varlıklarız hepimizde bu enerji gücü var meslektaşlarımın egoları yuzunden yıllarca yanlızca evliya torunlarında bu güc var sanılırdı.Yaradan ayrımcılık yapmaz arkadaşlar, hepizdeki güç aynı bu ilmi öğrendikten sonra sizlerde hoca olabilirsiniz sizleri kısıtlıyan bilinçleriniz ve egosu yüksek olan öğreticilerinizdir.Kendi şişmiş egolarını ve yetiştirdikleri öğrencilerini kendilerine rakip çıkmasını engellemek için çıkardıkları yapamazsın edemezsınlerdir.Bazı meslektaşlar ileri gidip enerjiyi tehdıt unsuru olarak bile kullanmaktan kaçınmamaktadırlar,enerjiyi kötüye kullanamazsınız arkadaşlar bizler yaradanın hizmetinde olan ışık işçileriyiz Din iman Allahtan ayetlerden bahsedip insanlara tehdit savurmak Allahın saf sevgisine sığmıyan İblisin etkisi altına girip gücü kullanmaya çalışanların işidir Sizler öğretmenlerinizi seçerken lütfen iyi araştırınız.

Sevgi ve ışıkla

Yazar:Oğan Güneş

12515978_10153836230068537_1919086940_nSAF SEVGİ VE KORKULARIMIZ

Doğarken saf sevgiyle doğarız korkusuz ,kaygısız bizlere bilmeden istemeden kendi korkuları ve kaygılarını öğreten aılelerımiz olur.Gerçek doğamız saf sevgi olduğuna göre biz onu yaşamış fakat yanlış tanımlamış olabilirmiyiz. Sizin dışınızdaki bir şeyin ya da kimsenin bu duyguya neden olmuş olması gerektiğine inanırsınız.Bu noktada başkalarının bağımlısı haline gelirler.Aşk ilişkilerinde siz,kendisine karşı bu duyguyu beslediğiniz kimseye bağımlı hale gelirsiniz.O kişi hayatınızdaydı ve siz sevgı duydunuz,öyleyse bu kimse olmadıkça siz o duyguyu asla hissedemiyeceğiniz i düşünürsunüz. Şunu bilmeniz gerekir ki kendimizi sevecen hissetmek için başkalarının bir yudum sevgisine ihtiyacımız olmadığı gibi, ufacık sevgilere oluk oluk sevgi akıtmamıza gerek yoktur. İnsanları sevmeyin demiyorum içinizdeki duygunun devam etmesi için başkalarını sorumlu tutmayın Bu hayatın sizin olduğunu asla unutmayın ve tüm sorumluluğu alarak yaşayın diyorum. Korkularımız ve kaygılarımız çocukluk dönemimizde kafamıza vurula vurula öğretilen bir öğretidir.Allahı bile sevmeyi öğretmediler ve hala öğretmemektedirler.Allah tan korka korka büyütülen bir toplum kötülük yapılmaz zannedilmiştir saf sevgiden uzaklaştıkça görüldü ki ,insanları Allah adına öldürmeye başladılar.Saf sevgi yaradan sevgisidir olduğu gibi kabulden geçer beklentisiz …. Saf sevgiyle sevmek ve sevilmeniz dileklerimle, Sevgi ve ışıkla

Yazar:Oğan Güneş

12476213_10153833775123537_211173159_nİÇİMİZDEKİ GÜÇ

Bizleri çocukluğumuzdan itibaren yapamazsın edemezsin bunları yapmaya gücün yok gibi negatif kalıplarla yetiştirdiler.Bu kalıplar sizin kendi sorunlarınızla başa çıkma konusunda yetersiz ve zayıf olduğunuz duygusuna kapılmanıza neden olur,oysa gerçekten doğru olan bunun tam tersidir. Siz başa çıkacak güce tamamen sahipsiniz ve benim kırmaya çalıştığım da işte sizin bu ‘’güçlü olmadığınız ‘’ illiüzyonudur .Temel konu nasıl uyanılacağı olmalıdır. Onaylanma arzusu bizleri güçlendirme yerine zayıflatır,kendi fikirleriniz önemsizleşmeye ve üretmemeye başlarsınız toplumun beğeneceği şeyleri yapmaya çalıştıkça özbenliğiniz güç kaybetmeye ve bununla birlikte mutsuzlaşmaya başlarsınız. Kendinizi kavrıyabileceğiniz en yüksek farkındalığa teslim ettiğiniz zaman gücünüzü teslim etmiş olmazsınız,çünkü bu kendi gücünüzle ‘’diğer gücü’’birleştirmek bir etmek olur.Yaradan enerjisi herhangi bir türden bir teslimiyet eylemi olmaksızın bileşiktir.Benim anlatmak istediğim bu enerjiyi kullanabileceğinizi ve teslimiyet halinde geçildiğinde varlığınıza akan güç bugüne kadar görmediğiniz bir güçtür.Bizler güçlü varlıklarız illüzyon içerisinde sizleri güçsüz, korunmasız, beceriksiz veya anne bababa bağımlısı olmanızı istiyenler çıkacaktır,bu durumda içinizde ki güce güvenmeniz , kendi kararlarınızı uygulamanızı ve tam teslimiyetle bilinçaltınızı kirleten tüm negatif etkilerden kurtulmanızı ve gücünüzü his etmenizi tavsiye ediyorum Sevgi ve ışıkla

Yazar:Oğan Güneş

12310629_949195785174888_7950183768436501157_nFETUS MAHKUMLARI

Bu kısa hayatımız ilişkilerden oluşur.Maddi alemin yiyecekleri,araçları,insanları ve bunlarla olan tüm ilişkileriniz aslında kendinizle olan ilişkilerinizdir.Fetus döneminden doğum anına kadar ve sonrasında çocukluğunuzda çevrenizdeki yetişkinlerle olan ilişkileriniz ;onların olumlu olumsuz tavırları sizin gelecekteki duygularınızı;duygular hareketlerinizi,hareketler alışkanlıklarınızı;alışkanlıklarınız karakterinizi hatta geleceğinizi oluşturacaktır.
İlk ilişkilerimiz olan ebeveynlerimizle bağlantılı takıntılarımızdan kurtulmadan hayatımızda istediğiniz gibi bir ilişki yaratmakta asla özgür olamayız ve hayatınızın yönetmeni olamadığınız gibi hep elalem hapishanesinde oyuncu mahkumlardan olursunuz.Kısacası fetustan çıkıp ergenliği yaşayamazsınız .Ergen kendi fikri yanlış doğru fark etmez uygular ve sonuçlarına kendi katlanır ve bu tavrı ona gelecekte büyük deneyimler kazandırır.
Fetus mahkumları hayatının oyuncusu olur ve ömrünün sonuna kadar kendi hayatının ne senaryosunu yazabilir ne de yönetebilir.
Fetus hapishanesinde bir yudum sevgi bekler ve bu az sevgi karsısında oluk oluk sevgi akıtırsınız.
Özgür iradenizi kullanmanız dileklerimle
Sevgi ve ışıkla.

 

Yazar:Oğan Güneş

 

1kirik_kalp_duvar_kagitlari_5KIRIK KALP VE BIOENERJİ

Kırılmıs bir kalp sonrası iyileşme başlatmak zor görülebilir, sizde ilişkinin sona ermesiyle ilgili binlerce sorular olacaktır.İlişkinin t
üm yelpazesi, geniş bir bant gibi beyninizin içinde titreşip duracaktır. Bir ilişki sonrası iyileşme yolculuğumuz da sevgililerin neler yaptığını,nasıl birlikteliklerinin başladığını,birbirlerine ihanet edip etmedikleri bizim tarafımızdan merak konusu değildir. Bizim yolculuğumuz içimize doğru başlamaktadır.Önce kayıp ruh parçamızı bulup,olunla birleşir. Sonra ona taahhütler veririz (onu birdaha üzmeyeceğimize dair) Bu arada Yüksek frekanslı bioenerji ile kişiyi mevlananın bahsettiği ‘’hiç’’ lik durumuna getirip,gelecek kurgusu geçmiş sorgusundan çıkartarak beyni ‘’an’’da tutmaya çalışırız. İç yolculuğunu tamamlayan kırık kalpli danışanımız şaşkınlık ve Hiçlik durumunda kalktığında ayakta durmanın Değeri farklıdır artık Dengelenen enerji kanalları(çakralar) sayesinde kırık kalp şifalanması başlamıştır Sevgı ve Işıkla …
Yazar:Oğan Güneş

human-energy

YÜKSEK FREKANSLI BİOENERJİ TEKNİĞİ

İnsanlar, enerjiden oluşan  varlıklardır, insan organları çevrelerindeki dünyada dalgalanan enerjilere karşılık gelmektedir. İnsan sorunlarının kökleri aslında (hatta bizim düşüncelerimizi katabileceğiniz) enerji problemlerine izlenebilmektedir. Enerji sorunları, insan vücudunda meydana geldiğinde, bunlar hastalığa , fiziksel ve ruhsal sorunlara neden olabilir. Enerji ve enerji sorunları şifa enerjisi ile düzeltilebilir genellikle Insanın enerjisi, dengeli, temizlenmiş ve iyileşmiş olabilir. Fiziksel, zihinsel veya duygusal durumları içeren vücudun herhangi dengesizlikleri enerji olarak fiziki ve eterik bedende tespit edilebilir. Biyoenerji Şifa dramatik onarım ve fonksiyon vücudun kendi yeteneğini geliştirmek için, vücudunuzun enerji sistemini dengelemek için kullanılan bir tekniktir. Birçok biyoenerji şifa teknıkleri bulunmaktadır.Bilinen teknıklerın dışında yüksek frekanslı bıoenerjı teknığı sağlıklı yaşamı ve zirve performansını artırır denge zihin ve bedeni yenıden eskı halıne getirmek için tüm sağlık koşullarını Bağışıklık sisteminin fonksiyonunu optimize ederek vücudun orijinal durumuna geri yüklemek için kendi iyileşme mekanizmasını çalıştırır, zihinsel ve fiziksel düzeyde etkıler sağlar ve bu sayede bıoenerjının iyileştırme gucu kullanılıp şifa işlemi sağlanır.

Yazar:Oğan Güneş

1175285_532284900199314_1997620915_nAURANIZ NE RENK ?
İşte Aura çalışmaları yapılırken kullanılan renkler ve anlamları :

Kırmızı; ateş rengidir. Yaşam gücü yüksek olan kişilerde görülür. Hırs, tutku, kızgınlık, aşk, nefret gibi duyguları hissettiğimizde ortaya çıkar. Dolaşım sistemini ve seksüel içgüdüleri temsil eder. Kırmızının çok olması durumunda kişi sinirli, kızgın, agresif, sabırsız veya heyecanlı olabilir.

Turuncu; Duygusallık ve yaratıcılığı temsil eder. Cesur ve sosyal olunduğu zaman kendini gösterir. Bulanık turuncular ajite hallerinde de ortaya çıkabilir. İyi analiz edilmelidir.

Sarı; en kolay görülebilen Aura rengidir. Baş üzerinde görülen soluk sarı iyimserliği gösterir. Sarı beyinsel aktiviteleri temsil eder. Entelektüel, bilge, aydınlanmış kişilerde sarı çok sık görülür.

Yeşil; hassas, sıcak insanların rengidir. Arkadaş canlısı, açık fikirli ama bağımlı insanlar yeşili gösterir. Parlak yeşilden maviye kayan renkler iyileştirme kapasitesi yüksek kişilerde görülür. Bulanık yeşiller kıskançlığı, kendinden emin olmamayı ve güvensizliği gösterir.

Mavi; sarının yanında çok kolay görülebilen bir diğer renktir. Sessizlik, sakinlik, ciddiyet ve dürüstlüğü temsil eder. Telepatik görüler arttığında yoğunluğu artabilir. Açık maviler aktif hayal gücünü ve zengin bir iç dünyayı gösterirken , koyu tonları yalnızlığı ve bağımlılığı ifadeler. Bulanık maviler ise melankolik, endişeli, korkulu durumlarda ortaya çıkar.

Mor; kalbin ve aklın karışımıdır. Arayan, araştıran, hayal eden, aktif kişilerde görülür. Pratik ve dünyevi meseleleri kolayca çözebilen, güçlü kişilerde görülür. Çok açık tonları aydınlanmış kişilerde görülür. Kırmızıya kaçan tonları kazanma güdüsünü kamçılar. Bulanık tonları bir şeyleri çözmeye çalışan kişilerde veya erotik durumlarda ortaya çıkar.

Yazar:Oğan Güneş

ÖFKE
öfke kendinizi biri tarafından incitilmiş hissettiğinizde oluşur.öfkenizi bastirmak sağlıklı olmadıgından bu duygunuzdan kurtulmak için muslugu açıp suya sayıp sövebilir,yastıkları kum torbasına çevirebilir öfke enerjinizi vucudunuzdan atabilirsiniz. Sonra yeniden aynı olayı düşünup tekrar değerlendirebilirsiniz.
Çoğu öfkeler diğer insanlar tarafından sizi dikkate almadıklari için olsada siz özellikle insanların sizi dikkate almasinı istiyor ve kişisel mutluluğunuzu bunun üzerine inşa etmeyi arıyorsanız öfke olusacaktır.Oysa kişisel mutluluk içinizde doğan sevgi kaynağından gelir.

Yazar:Oğan Güneş

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Simya Değişim » Kırık Kalp Ve Bioenerji - […] Kırılmış bir kalp sonrası iyileşme başlatmak zor görülebilir, sizde ilişkinin sona ermesiyle ilgili binlerce sorular olacaktır.İlişkinin tüm yelpazesi, geniş…
  2. Simya Değişim » Yüksek Frekanslı Bioenerji Tekniği - […] Birçok biyoenerji şifa teknıkleri bulunmaktadır.Bilinen teknıklerın dışında yüksek frekanslı bioenerji tekniği sağlıklı yaşamı ve zirve performansını artırır denge zihin…
  3. Simya Değişim » Fetus Mahkumları - […] olur ve ömrünün sonuna kadar kendi hayatının ne senaryosunu yazabilir ne de yönetebilir. Fetus hapishanesinde bir yudum sevgi bekler…

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir