Sizlerden Gelenler

By on 4-28-2009 in Anasayfa

Sizlerden Gelenler

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz.

3 Comments

  1. Oğan Bey le yolumuz benim dayanılmaz diz ağrılarım,kaygı durumu bozukluğum,baş dönmem ve çarpıntım yüzünden kendimi acil servislerde bulmaktan dayanamaz hale geldiğim de bir arkadaşımın bir de Bioenerjiyi denesene demesiyle kesisti. İlk önce eşimin yıllardır çektiği ayak ağrılarını bir seansta yok etti ve o günden bu yana bir sene geçmiş olmasına rağmen eşim bir daha ayağım ağrıyor demedi. Bana geldiğimizde uzun bir yolun bizi beklediğinden habersizdik.Neler yapmadık ki:beynim 35 yıllık birikimi bir anda bedenime yüklediği için haftada bir diye başladığımız seanslar üç günde bir olmak zorunda kaldı.Vücudum sürekli kendini kapıyor ve enerji akışı mümkün olmadığı için ağrılar içinde yaşamaya devam ediyordum.Seanslar da ağlama ve gülme krizleri,ışıklar,renkler,görüntüler,istemsiz kasılmalar,agrının en yüksek ve en düşük noktası ,beyni susturalım bedeni dinleyelim beden dursun beyni dinleyelim derken Oğan bey in yorgunluktan bitmiş halde olduğunu ama benim inancım ve tam teslimiyet halim devam ettiği için asla pes etmediğini beni de sürekli olarak zaman ve sabır diyerek telkin ettiğini artık bu hale dayanamıyorum diye seans anlarında agladıgımda sen de ben de inat edip beyni ve bedeni aynı frekansa getiricez diyerek beni defalarca sakinleştirmesine tanık oldum. Bitmez gibi gelen iki koca ay sonra her şey dengeye oturmaya başladı,agrılar azaldı,çarpıntı ve baş dönmesi minumum düzeye indi;çakralar kapanmıyor enerji akışı normal şekilde sağlanıyordu.İlk iki ay üç günde bir olan seansla ayda bir haline döndü.Acil servis ve hastane yüzü görmediğimiz için eşim ve ben çok rahatladık. Aylarca devam eden bu süreç sonunda farkındalık duygusu,tüm ağrıların nerdeyse yok olması,içsel sıkıntının yerini huzura bırakması,yüksek frekanslı enerji seansı sırasında beynin hiçlik duygusu,bedenin tam teslimiyet haline geçmesi ruhsal olarak hiçbir doktorun ve acil servisin size veremeyeceği bir gerçeklik. Tüm bu süreç boyunca sabrınız,enerjiniz.hayata pozitif bakmayı öğrettiğiniz,beynimin bedenime çektirdiği acıyı yok ettiğiniz için teşekkür ederim.

  2. Yesim Genc
    7 Haziran, 12:42.Ben bioenerji ile ve Ogan bey ile 6 ay once tanistim. Ekim- 2012 den…, Nisan- 2013′ e kadar olan surecte Meme Ca tanisi ile onemli bir tedavi sureci gecirdim. Bu surecten sonra da rutin olarak kontrollerim devam ediyor. Ogan beyin danisani oldugum donemde, bu kontrollerin iki tanesini daha gecirdim. Subat ayindaki raporlarimda karacigerimde bir kist bulundu. Meme ultrasonlarimda en basindan beri fibrokistler vardi ve kontrol altindaydi. Ayrica tedavi sirasinda myomlar olusmustu ve bunlar da kontrol altindaydi. Ogan bey, seanslar sirasinda bana yuksek frekansli bioenerjiyi de uygulamayi onerdi. Bu uygulamadan sonra karacigerdeki kistin, myomlarin, fibrokistlerin kaybolacagini veya kuculecegini soyledi. Haziran ayindaki kontrollerim sonucunda karaciger kisti ve fibrokistlerin kayboldugunu ve myomlarda belirgin olarak kuculme oldugunu gorduk. Bu olumlu gelismeleri yasayan biri olarak, bu sayfada paylasimlarda bulunmak benim icin cok onemli. Degerli ve sevgili Ogan bey, siz bende bu fiziksel iyilesmelerle birlikte, kisisel gelisimime de cok cok katkida bulundunuz. Bana ani yasamayi ogrettiginiz icin, hayatimi elime almami sagladiginiz icin, bende affetme bilincini uyandirdiginiz icin, kendimin her seyden onemli oldugunu ogrettiginiz icin, hak ettigim her seyi istemeyi ogrettiginiz icin ve yiyerek zayiflama bilincine beni ulastirdiginiz icin, bilincaltimi temizlememe destek oldugunuz icin ve bana yasattiginiz bu aydinlanma sureci icin size cok ama cok tesekkur ediyorum. Iyi ki varsiniz ve sizi iyi ki tanimisim. Bu sirada sizinle tanismama vesile olan Sema ablama, sizin isil isil parlayan ogrenciniz ve ayni zamanda bana yuksek frekansli bioenerjiyi de uygulayan Isigima da cok tesekkur ediyorum. Bu cumleleri yazarken, gozumden suzulen yaslara da engel olamiyorum. Enerjiniz ve isiginiz her zaman bizimle olsun Ogan bey. Benim bundan sonra kendimce artik bir misyonum var. Bioenerjinin onemini elimden geldigince bir cok kisiye fark ettirmek ve bu kisilerin sizi tanimasini saglamak. Bu anlamda size destek olmami istediginiz her konuda da yaninizdayim. Ogan bey siz artik benim ve en yakinlarim icin ailemizden birisiniz. Her zaman hayatimizda olun ve her zaman saglikli huzurlu paylasimlarimiz olsun. Enerjiniz ve isiginiz daim olsun. Sevgilerimle.

  3. Sevgili Oğan bey’e öncelikle verdiği kaliteli ve düzgün eğitim için teşekkür ederim. Bir eğitimci olarak eğitimin kalitesi benim için çok önemlidir. Eğitim sırasında öğretenin donanımlı olduğunu hissetmezseniz, o eğitimden pek de hayır gelmez. Ve tabiki bu tür eğitimler oldu bitti şeyler değil. Bunu da çok iyi biliyoruz. Benim için eğitimin devamında da öğretmene danışabilmeyi sürdürebilmek çok önemli. İki günlük bioenerji eğitiminde Oğan bey bizlere öncelikle 3 değişik sistem hakkında detaylı ve uygulamalı bilgiler verdi. Bu eğitim sırasında hepimiz çok heyecanlandık . Çünkü kısa bir zaman içersinde ellerimizde ki enerjiyi hissetmeye başlamıştık. Ve Oğan bey’e birçok soru sorarak olayı iyice anlamaya çalıştık ve tüm sorularımız cevaplandı. Avrupa ve Amerika da böyle eğitimlerde ses ve görüntü kaydı almak pek mümkün değidir. Fakat biz detaylı olarak olayı anlamak istiyorduk. Oğan bey’e sorduğumuzda, kayıt almamızın hiç bir sakıncası olmadığını söyledi. Bu çok önemliydi. Çünkü o kadar bilgiyi akılda tutmak her babayiğidin harcı değil. Aslına bakınca bayağı aklımıza kazınmış. Demek ki fena babayiğitler değilmişiz. Çünkü eğitim sonrası videolara bir kez göz attım ve herşeyi rahatça hatırladığımı deneyimledim. Bu benim için, öğretenin net ve eğitimi iyice aktardığının diğer bir kanıtıydı. Eğitim sırasında birçok rahatsızlık için ayrıca detaylar öğrendik ve uygulamalarını yaptık. Her öğrenci birçok kez uygulama yaptı ve karşısındakine enerjiyi net bir şekilde hissettirdi. Yaklaşık eğitim alalı bir ay oldu. Ve ben ellerimdeki enerjiyi her gün daha fazla hissetmeye ve hissettirmeye başladım. Oğan bey ile de sağolsun iletişimimiz kopmadı . Bazı zamanlar kendisini arayarak kafamı kurcalayan şeyleri aktarıyorum ve danışıyorum. Hocamıza ve ekibine verdikleri samimi ve kaliteli eğitim için teşekkür eder ve saygılarımı sunarım.

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir